Gündem Adana

4 DUVAR İÇİNDE PATLAMA YAPTI

4 DUVAR İÇİNDE PATLAMA YAPTI
09 Ağustos 2018 - 9:00

nehru (14)Yaygın basında, “Adana’yı sallayan sanatçı” olarak tanınan Nehru, 16 yıl aradan sonra yeniden müzik piyasasına döndü. Çıkardığı single şarkısının çok ses getireceği yorumları yapılan Adana sanatçı Nehru, ‘4 Duvar İçinde’ adlı şarkının klip çekimlerinin tamamlandığını söyledi.

‘Yaban ellere gelin mi oldun?’ adlı ilk kasedinin ardından uzun yıllar müzik piyasasından uzak kalan Nehru, yeni kasediyle patlama yapmaya hazırlanıyor. Özellikle kader mahkumlarına yönelik olarak hazırlanan şarkısının yeni çıkmasına rağmen radyolarda çok istek aldığını belirten Adanalı sanatçı, “Son günlerde toplumumuzda AF konusunda büyük bir beklenti oluştu. Ben bu kasedimin çıkış parçası olan 4 Duvar İçinde adlı şarkıma klip çekerek, kader mahkumlarının sorunlarına dikkat çekmek istedim. Halen radyolarda ve youtube’da çalınan şarkım adeta patlama yaptı. Çok istek aldı. İlerleyen günlerde ülke genelinde de patlama yapmasını bekliyorum” dedi.

Adana’nın tanıtımına ve sanatına katkı koymanın mutluluğunu yaşadığını söyleyen Nehru, gerekli desteği görmesi halinde daha güzel yerlere varacağına inandığını ifade etti. Müzik prodüktörlüğünü Kasetçi Kerim’in yaptığı 2.kasediyle patlama yapmaya hazırlanan Nehru, “Adana kültür-sanat kenti. Bu bereketli topraklarla bir çok sanatçı yetişti. Benim de hedefim kalıcı olmak ve Adana’ya katkı koymak. İnternet ortamında çok ses getiren ve ilerleyen günlerde daha da artarak büyüyeceğine inandığım, söz ve müziği bana ait olan, ‘4 Duvar İçinde’ adlı şarkımın milyonları geçecek izlenme oranına ulaşmasını bekliyorum” diye konuştu.