DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

30 YILLIK SERÜVEN

Yayınlanma Tarihi :
30 YILLIK SERÜVEN

botas2Türkiye Kadınlar Basketbol  Birinci Liginde başarılı bir sezon geçiren Adana  Botaşspor,  basın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya geldi.

Kurulduğu tarihten itibaren basının desteğini sürekli alan Kırmızı-beyazlı ekip geldiği nokta itibarı ile başarısını spor medyası ile paylaştı. Sheraton otelde düzenlenen kahvaltıya  Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cafer Esendemir, TSYD Adana Şube Başkanı Adnan Poyraz, ASGD Adana Şube Başkanı Basri Baş, spor muhabirleri katıldı.

Adana Botaşspor”un Genel Menajeri Abdullah Kutlu, basın mensuplarına teşekkür ederken,”Bizim dostluğumuz 30 yıla dayanıyor. Hep beraber üzüldük, sevindik ve nice başarıları imza attık.Bundan sonraki sürecinde böyle olmasına yürekten inanıyorum. Nice 30 yılları hep beraber devireceğiz.”dedi.

Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cafer Esendemir ise,”Biz basın mensuplarının ilimizdeki takımlarımızın başarılı olması ve bunun yanı sıra yaşamını devam ettirmesi en büyük arzumuz. Adana Botaşspor’un başarısıyla da açıkçası övünüyoruz. Yetkililerini yürekten kutluyorum.”diye konuştu.

TSYD Adana Şube Başkanı Adnan Poyraz da kahvaltıda yaptığı açıklamada,”30 Yıla dayanan bir süreç açıkçası çok önemli. Adana Botaşspor’un bu noktada olması hepimizi mutlu ediyor.Ben de Adana  Botaşspor yöneticilerini yürekten kutluyorum ve başarılarının devamını diliyorum.”şeklinde ifade kullandı.

ASGD Adana Şube Başkanı Basri Baş, Adana Botaşspor’a bundan sonraki yıllar için başarı dileğinde bulunken, son olarak açıklamada bulunan Adana Botaşspor  Baş Antrenörü Aziz Akkaya ise, “Burada olmak son derece mutluyum. Böyle bir birliktelik Adana Botaşspor’un  temelini  oluşturuyor.”dedi.

Yapılan konuşmaların ardından Adana  Botaşspor takımı ile basın mensupları aynı kareye girerek başarı fotoğrafı çektirip ölümsüzleştirdiler.

YORUM YAP