istanbul escort

logo

reklam

TÜMER: ENGELLERİ KALDIRALIM

Zinonutumer-engelli haftasi (13) Zinonutumer-engelli haftasi (12)CHP Adana Milletvekili Zülfikar İnönü Tümer, engelliler haftası kapsamında engellileri yalnız bırakmadı

“Hepimiz engelli adayıyız”

“Engelleri kaldıralım”

Zinonutumer-engelli haftasi (11) Zinonutumer-engelli haftasi (10) Zinonutumer-engelli haftasi (9)ADANA – Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana Milletvekili Zülfikar İnönü Tümer, her vatandaşın engelli adayı olduğunu bilerek hareket etmesi gerektiğini vurguladı. 10-16 Mayıs Engelliler Haftası kapsamında Adana’da düzenlenen bir çok etkinliğe katılan Tümer, engellilerin yaşamını kolaylaştırmak adına kurum ve kuruluşların yanı sıra vatandaşlara da görev düştüğünü ifade etti. İlk olarak Atatürk Parkı’nda düzenlenen ‘Engelsiz Yaşam’ törenine katılan ve engelli vatandaşlara karanfil dağıtan Tümer, daha sonra Mavisu Engelliler Sanat ve Spor Kulübü Derneği tarafından düzenlenen engelsiz sanat sergisine katıldı. Sanatçı çocuklarla sergiyi değerlendiren Tümer, sergiye emeği geçenleri kutladı.
Zinonutumer-engelli haftasi (8) Zinonutumer-engelli haftasi (7) Zinonutumer-engelli haftasi (6)ANNELER GÜNÜNÜ KUTLADI
Adana Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ni de ziyaret eden Tümer, Anneler Günü’nü kutlamaya hazırlanan annelerle, huzurevi sakinleriyle ve engellilerle sohbet etti. Tümer, tüm annelerin özel gününü kutladı.
Zinonutumer-engelli haftasi (5) Zinonutumer-engelli haftasi (4) Zinonutumer-engelli haftasi (1)DEFİLEYE ÇIKTI
‘Engel Olma Destek Ol’ sosyal sorumluluk projesi kapsamında engelli çocuklarla birlikte gerçekleştirilen defileye katılmanın gururunu da yaşayan Tümer, defileye emeği geçenleri alkışladı. Günün son durağında ‘Engelsiz Yaşam Farkındalıklar Derneği’ üyeleriyle bir araya gelen Tümer, dernek başkan ve yöneticilerini engelliler için gerçekleştirdiği örnek çalışmalar için tebrik etti.
Zinonutumer-engelli haftasi (3) Zinonutumer-engelli haftasi (2)

Share
1038 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

isparta mutlu son masaj van mutlu son masaj sivas mutlu son masaj mugla mutlu son masaj kocaeli mutlu son masaj gaziantep mutlu son masaj