istanbul escort

logo

reklam

ŞARKI SÖYLERKEN NEDEN UTANDI!

festivalAdana’da bu yıl ikincisi organize edilen; ‘Çukurova Rock Festivali’ kapsamında sahne alan Hayko Cepkin, ‘çocuk gelinler’ için yazılan ‘Gelin Olmuş’ adlı parçasını seslendirdi. Cepkin, şarkıyı söylerken, sahnede ‘çocuk gelinler’ ile ilgili sinevizyon gösterimi yapıldı. Şarkının ardından da Hayko Cepkin, “Bu şarkıyı söylemekten utanıyorum. Umarım bir daha söylemeyiz” dedi, katılımcılardan büyük alkış aldı.

SONER KAN

festival1ADANA – Adana’da ‘rock ateşi’ yanmaya devam ediyor. Bu yıl ikincisi organize edilen; ‘Çukurova Rock Festivali’ kapsamında birbirinden ünlü sanatçılar sahne alırken, kentte de adeta bir ‘müzik şöleni’ yaşanıyor. Festival kapsamında sahne alan Hayko Cepkin, ‘Sandık’ adlı albümünde yer alan; ‘Gelin Olmuş’ adlı parçasını seslendirdi. ‘Çocuk gelin’ görsellerinin yer aldığı sinevizyon eşliğinde şarkıyı seslendiren Cepkin, “Bu şarkıyı söylemekten utanıyorum. Umarım bir daha söylemeyiz” dedi.

festival15‘MÜZİK ŞÖLENİ’NE DÖNÜŞTÜ

Türk rock müziğinin yıldızlarıyla birlikte genç yeteneklerini buluşturan; ‘Çukurova Rock Fesitvali’, bu yıl ikinci kez rock tutkunlarını buluşturdu. Adanalı rock sanatçısı Umut Kuzey tarafından Milyon Yapım işbirliğinde organize edilen ve adeta bir ‘müzik şöleni’ne dönüşen festivalin üçüncü gününde de büyük bir coşku yaşandı. Günün açılışını, üst üstte yayınladığı albümleriyle dinleyicilerinin; ‘umut sesli kadın’ olarak tanımladığı Ezgi Aktan yaptı.

festival14ADANA BİZİM İKİNCİ EVİMİZ

Ezgi Aktan’ın ardından sahneyi, Türkçe rapin yeni yıldızları arasında yer alan ‘Heyecanı Yok’ adlı parçasıyla da çıkış yapan ‘Gazapizm’ aldı. Argo Orkestra ile birlikte aynı sahneyi paylaşan genç müzisyenler, Adana’yı çok sevdiklerini dile getirip, “Burası bizim ikinci evimiz” yorumunu yaptı. Genç neslin en başarılı grupları arasında yer alan ve ‘Akustik Travma’ albümüyle çıkış yapan ‘Yüzyüzeyken Konuşuruz’ adlı grupla coşku da tavan yaptı.

festival12DOĞDUĞU KENTTE SAHNE ALDI

Zaman zaman etkisini hissettirip şiddetlenen yağmura rağmen, festival alanı bir an olsun boş kalmadı. Doğup büyüdüğü topraklarda sahne almanın heyecanını yaşadığını dile getiren Umut Kuzey, sevilen parçalarını bu kez Adanalı hayranları için seslendirdi. Yağmura rağmen alanı terk etmeyen seyircilere teşekkür eden Kuzey, ‘Çukurova Rock Festivali’ni sahiplenen Çukurova halkına teşekkür etti.

festival9
HAYKO’DAN SOSYAL MESAJLAR

Sırasıyla Pamela ve Zakkum’un sahne aldığı festivalde üçüncü günün kapanışını ise Hayko Cepkin yaptı. Sahnedeki şovu kadar, verdiği toplumsal ve sosyal içerikli mesajlarla da dikkat çeken Cepkin, seslendirdiği parçaları sahnedeki dev ekrana yansıtılan sinevizyon gösterisiyle de destekledi. Hayko Cepkin, 2010 yılında çıkardığı ‘Sandık’ adlı albümünde yer alan ‘Gelin Olmuş’ adlı parçayı yine ‘çocuk gelinler’e ait görüntüler eşliğinde seslendirdi.

UMARIM BU ŞARKIYI SÖYLEMEYİZ

Söz konusu şarkıyı yıllar önce yazdıklarını hatırlatan Hayko Cepkin, “Bu şarkıyı söylemekten utanıyorum. Umarım artık bu şarkıyı söylemek zorunda kalmayız” dedi, dinleyenlerinden büyük alkış aldı. Sahnedeki ışık ve ateş şovlarıyla da büyük beğeni toplayan Cepkin, ‘Çukurova Rock Festivali’ne katılanlara küçük bir sürpriz yaptı ve onlara gecenin karanlığını aydınlatan mini bir ‘havai fişek gösterisi’ sundu.

Share
1243 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

isparta mutlu son masaj van mutlu son masaj sivas mutlu son masaj mugla mutlu son masaj kocaeli mutlu son masaj gaziantep mutlu son masaj