istanbul escort

logo

reklam

OPTİMUM’DA ‘’ADANA FOTOĞRAFLARI’’ SERGİSİ

adana_fotograflari_sergisiAdana’nın düşman işgalinden kurtuluşunun 92. Yıldönümü nedeniyle bölgenin çekim merkezi Optimum Outlet Alışveriş ve Eğlence Merkezi’nde, Erkan Koleji tarafından ‘’Adana fotoğrafları’’ sergisi açıldı.

Dünden bugüne Adana’yı anlatan birbirinden güzel fotoğrafların yer aldığı sergi, ilk günden büyük ilgi gördü. Özel Erkan Koleji Görsel sanatlar öğretmeni Nermin Levent ve resim-heykel kulübünün birlikte hazırladığı 5 Ocak Adana’nın Kurtuluşu ”ADANA”  sergisinde yaklaşık 200 fotoğraf yer alıyor.

365 gün hesaplı alışverişin yanı sıra kentin sosyal ve kültürel etkinliklerine de ev sahipliği yapan Adana Optimum’daki sergide, Adana fotoğraflarının yanı sıra Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün, Adana’yı ziyareti sırasında çekilmiş fotoğrafları ile  kentin mutfak kültürünü anlatan fotoğraflar da yer alıyor. Sergi, 12 Ocak’a kadar gezilebilecek.

Share
2572 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

isparta mutlu son masaj van mutlu son masaj sivas mutlu son masaj mugla mutlu son masaj kocaeli mutlu son masaj gaziantep mutlu son masaj