logo

reklam
24 Haziran 2018

ÖNÜK’LERİN MUTLU GÜNÜ

ismail onuk-nisan (1)Ceyhan’ın tanınmış ailelerinden Önük’lerin oğlu genç işadamı ve siyasetçi İsmail Önük, hayatının en anlamlı günlerinden birine imza attı. Güzel gelin Zeynep Leventkalmış’la nişanlanan ve mutluluğa ilk adımı atan İsmail Önük’ün mutluluğu yüzüne yansıdı.
ismail onuk-nisan (2)Komshu Restoran’da düzenlenen sade nişan töreninde genç çiftlerin yüzüğünü takan CHP Adana Milletvekili Zülfikar İnönü Tümer, gençleri birbirine bağlayan kırmızı kurdelaya makas uzattı ancak kesmedi.

ismail onuk-nisan (3)Genç çiftlerin ömür boyu birbirine bağlılıkla ve sadakatle hareket etmesini dileyen Tümer, Atatürkçü nesiller yetiştirmelerini de istedi.
ismail onuk-nisan (4)Nişan törenine Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, CHP Milletvekili Adayları Orhan Sümer, Müzeyyen Şevkin ve çok sayıda davetli katıldı. Damadın babası Kadir Önük, bu mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan tüm davetlilere teşekkür etti.
ismail onuk-nisan (5) ismail onuk-nisan (6)

Share
2712 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

isparta mutlu son masaj van mutlu son masaj sivas mutlu son masaj mugla mutlu son masaj kocaeli mutlu son masaj gaziantep mutlu son masaj
mp3 indir