istanbul escort

logo

reklam

MİNİKLER, ULAŞ AĞABEYLERİYLE NEŞE DOLDU

ulas cetinkaya-topalak koyu (1) ulas cetinkaya-topalak koyu (2)CHP Adana Büyükşehir Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Ulaş Çetinkaya, Topalak Köyü’nde çocuklara hediyeler dağıttı

Topalak’ta 23 Nisan coşkusu

Minikler, Ulaş ağabeyleriyle neşe doldu

ulas cetinkaya-topalak koyu (8) ulas cetinkaya-topalak koyu (7)ADANA – Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Seyhan Belediye Meclis Üyesi ve Adana Büyükşehir Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Ulaş Çetinkaya, Çukurova ilçesine bağlı Topalak köyündeki çocuklarla 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı neşeyle kutladı.
ulas cetinkaya-topalak koyu (6) ulas cetinkaya-topalak koyu (5)KIPIR KIPIR
23 Nisan’da giyilen fistolu çoraplar, rengarenk elbiseler, tüllü etekler, asker kostümleri, renkli acıtan ama ille de giyilen ayakkabılar ve coşkuyla kıpır kıpır olan minik yürekler, Ulaş Çetinkaya ile birlikte Topalak köyüne mutluluk saçtı.
ulas cetinkaya-topalak koyu (4)
ÇOCUKLAR UMUDUMUZ
“Çocuklarımız umudumuz, yıldızımız, hedefimiz” diyen Çetinkaya, geleceğin büyüklerine minik hediyeler de dağıttı. Ulaş abilerinin hediye ettiği kitap ayıraçlarını alan minikler çok sevindi. Miniklere getirdiği börekleri onlarla birlikte yiyen, bayraklı balon uçuran Ulaş Çetinkaya, “Özledik çocuk olmayı, bize yaşattığınız mutluluk için hepinize teşekkür ederim” dedi.
ulas cetinkaya-topalak koyu (3)DUYGULANDI
Minik bir kız çocuğu ise kendi yaptığı 23 Nisan resmini Ulaş Çetinkaya’ya hediye etti. Grup Başkanvekilinin duygulu anlar yaşadığı kutlama başladığı gibi mutlulukla sona erdi.

Share
803 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

isparta mutlu son masaj van mutlu son masaj sivas mutlu son masaj mugla mutlu son masaj kocaeli mutlu son masaj gaziantep mutlu son masaj