istanbul escort

logo

reklam

MİLLET İTTİFAKI İLK TOPLANTISINI TÜMER’LE DÜZİÇİ’NDE YAPTI

millet ittifaki-duzici (1) millet ittifaki-duzici (2)CHP Adana Milletvekili Zülfikar İnönü Tümer, ‘Millet İttifakı’nı oluşturan partilerin il ve ilçe başkanlarıyla birlikte Osmaniye’nin Düziçi ilçesinde mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi

Millet ittifakının ilk toplantısı Düziçi’nde yapıldı

“Milletimiz artık çağdaş bir Türkiye istiyor”

“Toplum gerçekten sıkıldı, ‘tamam’ diyor”

“Koltuğa değil, Türkiye’ye sevdalıyız”

millet ittifaki-duzici (3) millet ittifaki-duzici (4)OSMANİYE – DÜZİÇİ – Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana Milletvekili Zülfikar İnönü Tümer, Türkiye’deki tüm insanların artık huzurlu ve umutlu yeni sabahlara uyanmak istediğini vurguladı.
Müreffeh bir Türkiye hedefiyle CHP ile birlikte İyi Parti, Saadet Partisi ve Demokrat Parti’nin oluşturduğu ‘Millet İttifakı’, 60’a yakın muhtarın katılımıyla ilk geniş katılımlı toplantısını Osmaniye’nin Düziçi ilçesinde gerçekleştirdi. Geçmişte aydınlanma ve üretim merkezleri olan 20 Köy Enstitüsü’nden birine sahip olmasıyla büyük öneme sahip, çağdaş, demokrasinin özünü benimsemiş toplum yapısıyla bilinen Düziçi’ndeki toplantıda tam olarak Türkiye mozaiği oluşturuldu.
millet ittifaki-duzici (5)MAHALLE MUHTARIYLA BİR ARAYA GELDİ
Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) ve Adana’daki çalışmalarının dışında Türkiye’nin bir çok kentindeki etkinlikleriyle de dikkat çeken CHP Adana Milletvekili Zülfikar İnönü Tümer’in davet edildiği buluşmada Türkiye’nin geleceği adına fikir alışverişinde bulunuldu, çağdaş, özgür ve refah düzeyi artmış bir Türkiye özlemi dile getirildi.
millet ittifaki-duzici (6)İTTİFAK BİR ARADA
CHP Osmaniye İl Başkanı Nedim Ünlü, İyi Parti Osmaniye İl Başkanı İbrahim Çapar, Demokrat Parti Osmaniye İl Başkanı Mucizet Bertiz, Toprakkale Belediye Başkanı İbrahim Demirci, CHP Düziçi İlçe Başkanı Mustafa Şen, Saadet Partisi Düziçi İlçe Başkanı Ökkeş Dağlı, CHP Osmaniye Merkez İlçe Başkanı Mert Su Kılıç, CHP Sumbas İlçe Başkanı Gazi Güveloğlu, CHP Kadirli İlçe Başkanı Ali Toker, CHP Hasanbeyli İlçe Başkanı Süleyman Çalık, Düziçi Muhtarlar Derneği Başkanı İsa Hedef, Düziçi Mahalle ve Köy Muhtarları Derneği Başkanı Ali Köse, milletvekili aday adayları ile 60’a yakın muhtarın katıldığı toplantıda konuşan Tümer, Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’nin adaylığının açıklanmasından hemen sonra Türkiye’nin tüm bölgelerini kapsayan sıkı bir çalışma programı hazırladığını, toplum üzerindeki baskı ve sindirme politikalarına karşı birleştirme çağrılarıyla dikkat çektiğini hatırlattı.
millet ittifaki-duzici (7)“TOPLUMU, İKİYE BÖLDÜLER”
Muharrem İnce’nin 20 Mayıs Pazar günü saat 14.00’da Osmaniye’de, saat 16.00’da ise Adana’da vatandaşlarla buluşacağı bilgisini veren Tümer, “Milletimiz artık hak, hukuk ve adalet ekseninde yaşamını idame ettirmek istiyor. Toplumu ‘sizdendir, bizdendir’ diyerek tam ortadan ikiye bölenlerin bir kenara çekilme zamanı gelmiştir. Toplum, gerçek anlamda iktidardan ve uygulamalarından sıkılmıştır ve artık ‘tamam’ demektedir” diye konuştu.
millet ittifaki-duzici (8)“MUHTARLARIMIZA GÜVENİYORUZ”
Ekonomik göstergelerin neredeyse dibe vurduğunu, enflasyonun arttığını, işsizlik rakamlarının sürekli yükseliş halinde olduğunu ifade eden Tümer, özellikle sağlık ve eğitim sisteminin neredeyse çöktüğünü belirtti. Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile birlikte ‘Millet İttifakı’nı oluşturan partilerin önceliğinin Türkiye’nin düzlüğe çıkması olduğuna vurgu yapan Tümer, demokrasinin temel direği olan muhtarların çağdaş bir ülke oluşmasında sorumluluk sahibi olarak hareket edeceğine inandığını, mahalle ve köylere önemli hizmetler sunan muhtarların sosyal ve özlük haklarının iyileştirilmesi için meclis çatısı altında bir çok çalışma yaptıklarını, 24 Haziran’dan sonra oluşacak ‘Millet İtitfakı’ yönetiminin muhtarlarla ilgili önemli düzenlemeler yapacağını sözlerine ekledi. Tümer, toplantının ardından Düziçi İlçe Başkanlığı’nı da ziyaret ederek partilileriyle sohbet etti.

 

Share
566 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

isparta mutlu son masaj van mutlu son masaj sivas mutlu son masaj mugla mutlu son masaj kocaeli mutlu son masaj gaziantep mutlu son masaj