istanbul escort

logo

reklam
30 Aralık 2018

KÖK HÜCRE BAĞIŞI YAYGINLAŞIYOR

kizilay (1)ADANA / Merkez Bankası Adana Şubesi, Kızılay’ın “İyilik Kervanı”na katılarak, insanı bir sorumluluğu yerine getirdi.

Kızılay Adana Şube Başkanı Ramazan Saygılı, kurumların kan ve ilik bağışında adeta birbirleriyle yarıştığını belirterek, bundan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

İhtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere yapılan kan ve kök hücre bağışlarının önemine dikkati çeken Başkan Ramazan Saygılı, “Son olarak Merkez Bankamızın müdürü ve çalışanlarının yaptığı kan ve kök hücre bağışı bizi mutlu etmiştir” dedi.

kizilay (2) Merkez Bankası Müdürü Emel Aksoy ise, sadece Türkiye’nin değil dünyanın iyilik dostu olan Kızılay’a katkı sunmaktan duydukları memnuniyeti dile getirerek, “Kzılayımızın yanında düzenli olarak durmaya özen göstereceğiz. İyi ki varsınız” diye konuştu.

Müdür Yardımcısı Mecit Subaşı’nın da katıldığı bağışta, Merkez Bankası çalışanları iyilik yapmanın onurunu yaşadılar. Kızılay Şube Başkanı Saygılı, bağışın ardından Merkez Bankası Müdürü Emel Aksoy’a teşekkür belgesi sundu.

Share
390 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

isparta mutlu son masaj van mutlu son masaj sivas mutlu son masaj mugla mutlu son masaj kocaeli mutlu son masaj gaziantep mutlu son masaj