logo

reklam
12 Mart 2018

KAVAK ŞEHİT YAKINLARINI AĞIRLADI

kavak (3)Kadirli Eğitim ve Kültür Vakfı (KAVAKAdana Şube yönetimi 8 Mart’ta şehit annelerini ve eşlerini unutmadı. Vakıf binasında şehit yakınlarını ağırlayan KAVAK Adana Şube Başkanı Emine Varmış ve yönetim kurulu üyeleri tarafından şehitler için dua edildi.

kavak (2)KAVAK Adana Şubesi 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar günü nedeniyle anlamlı bir anma etkinliğine ev sahipliği yaptı. KAVAK Adana Şube Başkanı Emine Varmış ve yönetim kurulu üyeleri, vatanın bekası için terörle mücadele ederken hayatlarını kaybeden şehit anneleri ve eşlerini ağırladı.

Vakıf binasında düzenlenen programa, Başkanlığını Emine Kunt’un yaptığı Adana Şehit Aileleri Derneği ile Başkanlığını Emine Bilgen’in yaptığı Adana Emniyet Teşkilatı Vazife Malulü ve Şehit Aileleri Yardımlaşma Derneği üyeleri katıldı. Vakıf Şube Başkanı Emine Varmış, KAVAK Adana Şubesi Kadın Kollarından Nesrin Topal, Neval Şişman Köksalan ve Ayşe Kara Efe ile yönetim kurulu üyeleri tarafından çiçeklerle karşılanan şehit yakınlarına, KAVAK üyeleri tarafından hazırlanan çeşitli ikramlar sunuldu.

kavak (1)Programın açılışında konuşan KAVAK Adana Şube Başkanı Emine Varmış, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nde ülkesi için en büyük fedakarlığı gösteren şehit yakınları ile birlikte olmak istediklerini söyledi. Kendisinin de şehit yakını olduğunu hatırlatan Başkan Varmış, “Ülkemiz önemli bir süreçten geçiyor. Vatanımızın bekası için kahraman evlatlarımız sınır ötesinde terörün kökünü kazımak için mücadele ediyor. Böylesine önemli bir dönemde biz de anlamlı bir etkinlik gerçekleştirmeye karar verdik. Şehit yakınlarımızla bir araya gelerek hem şehitlerimizi hayırla anmak hem de kahraman ordumuzun zaferi için dualarımızla destek olmak istedik” dedi.

Adana Şehit Aileleri Derneği Başkanı Emine Kunt ve Adana Emniyet Teşkilatı Şehit ve Gaziler Derneği Başkanı Emine Bilgen de KAVAK Adana Şube Başkanı Emine Varmış ve yönetim kurulu üyelerine gösterdikleri duyarlılıktan dolayı teşekkür ettiler.

Şehit yakınlarının yoğun katılım gösterdiği program, KAVAK üyesi ve Çukurova Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hasan Kayıklık tarafından  Yasin-i Şerif okunması ve şehitler için dualar edilmesiyle son buldu.

Share
2920 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

isparta mutlu son masaj van mutlu son masaj sivas mutlu son masaj mugla mutlu son masaj kocaeli mutlu son masaj gaziantep mutlu son masaj
mp3 indir