istanbul escort

logo

reklam
08 Mart 2018

KARALAR, EMEKÇİ KADINLARLA BULUŞTU

seyhankadin (3)Başkan Karalar’dan Emekçi Kadınlar Günü’nde anlamlı ziyaret

–Başkan Karalar, emekçi kadınlarla buluştu

–Karalar: Her kadın emekçidir

–“Türk kadını her şeyin en iyisine en güzeline layık”

Seyhan Belediyesi Başkanı Zeydan Karalar, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nde kadın tekstil işçileriyle buluştu. Başkan Karalar emekçi kadınlara çiçek takdim edip, onların emekçi kadınlar gününü kutladı.

seyhankadin (2)EMEKÇİ TEKSTİL İŞÇİSİ KADINLARLA BULUŞTU

Kadınların toplumsal ve ekonomik yaşamda daha çok yer alması için örnek hizmetlere imza atan emek ve emekçi dostu Belediye Başkanı Zeydan Karalar, 8 Mart sabahında emekçi kadınlarla bir araya geldi. Meydan Mahallesi’nde faaliyet gösteren Serbay Tekstil atölyelerinde çalışan kadınları ziyaret eden Başkan Karalar, emekçi kadınlara çiçek verdi, emeklerinden dolayı teşekkür edip onların emekçi kadınlar gününü kutladı. Ziyaretten dolayı çok mutlu olduklarını belirten emekçi kadın tekstil işçileri, Başkan Karalar’a anlamlı davranışından dolayı teşekkür ettiler.

“HER KADIN EMEKÇİDİR”

Emeğin en yüce değer olduğunun altını çizen Başkan Karalar, her kadının birer emekçi olduğunu kaydetti. Kadınların yaşamın her alanında daha çok yer alması gerektiğini ve Seyhan Belediyesi olarak bu konuda önemli hizmetlere imza attıklarını dile getiren Başkan Karalar, ulusal kurtuluş mücadelesinin kadınlarla birlikte verildiğini ve Cumhuriyetin de yine kadınlarla birlikte kurulduğunu anımsattı.

seyhankadin (1)“TÜRK KADINI HER ŞEYİN EN İYİSİNE EN GÜZELİNE LAYIK”

Çağdaş Türkiye’nin temellerinin de kadınlarla birlikte atıldığının altını çizen Başkan Karalar, “Türk kadını her şeyin en güzeline, en iyisine layıktır ve erkeklerle eşit olmak zorundadır. Çünkü, Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi, “Dünyada hiç bir milletin kadını ‘Ben Anadolu Kadınından fazla çalıştım. Milletimi kurtuluşa ve zafere götürmekte Anadolu Kadını kadar emek verdim’ diyemez!’. Çağdaş ve aydınlık Türkiye’nin simgesi olan kadınlarımızın dünyayı daha yaşanılabilir kılmak için yürüttüğü mücadeleyi destekliyor, bizi biz yapan siz değerli kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum” dedi.

Share
1316 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

isparta mutlu son masaj van mutlu son masaj sivas mutlu son masaj mugla mutlu son masaj kocaeli mutlu son masaj gaziantep mutlu son masaj