istanbul escort

logo

reklam

İSMAİL HAZAR İLKOKULU’NDA 23 NİSAN COŞKUSU

ismailhazar-23nisancoskusu (1) ismailhazar-23nisancoskusu (2)İsmail Hazar İlkokulu’nda 23 Nisan coşkusu…

Müthiş çocuklar…

ismailhazar-23nisancoskusu (14) ismailhazar-23nisancoskusu (13)ADANA – 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, tüm yurtta olduğu gibi Adana’da da renkli görüntüler, gösteriler ve mutlu anlara sahne oldu.
ismailhazar-23nisancoskusu (12) ismailhazar-23nisancoskusu (11)Bu kapsamda Adana’nın Seyhan ilçesindeki İsmail Hazar İlkokulu’nda düzenlenen 23 Nisan töreni ailelerin büyük ilgisiyle karşılaştı. Okul bahçesindeki törenlerde gösteri yapan çocuklardan daha heyecanlı olduğu gözlenen aileler cep telefonlarıyla bol bol görüntü aldı.
ismailhazar-23nisancoskusu (10) ismailhazar-23nisancoskusu (9)Zeybek oynayan, halay çeken, modern dans gösterisi sunan, şiir okuyan, davul ve bağlama çalan çocuklar Türk Pop ve Halk Müziği’nin seçkin eserleriyle de izleyenleri kendilerine hayran bıraktı.

ismailhazar-23nisancoskusu (8) ismailhazar-23nisancoskusu (7)Okulu yaptıran hayırsever işadamı İsmail Hazar da bu mutlu günde çocukları yalnız bırakmadı.

ismailhazar-23nisancoskusu (6) ismailhazar-23nisancoskusu (5)Okul Müdürü Erdinç Buğatekin’in yanı sıra çocukları uzun süre gösteriye hazırlayan öğretmenler, halk oyunları eğitmenleri Emre ve Sultan Leyla da çocuklar kadar alkış aldı. Tören sonunda öğretmen, öğrenciler ve veliler hep birlikte halay çekti.
ismailhazar-23nisancoskusu (4) ismailhazar-23nisancoskusu (3)

Share
1204 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

isparta mutlu son masaj van mutlu son masaj sivas mutlu son masaj mugla mutlu son masaj kocaeli mutlu son masaj gaziantep mutlu son masaj