istanbul escort

logo

reklam
29 Ekim 2018

HANDE KUTSAL: HEDEFİM DAHA BÜYÜK BAŞARILAR

hande kutsal (3)Ünsal Firikci Kulübü sporcusu 19 yaşındaki Hande Kutsal, ”29 Ekim Atatürk’e ve Cumhuriyete Minnet” sloganıyla yapılan açık yüzme yarışlarında 1. olarak kulübüne ve ailesine büyük sevinç yaşattı.

hande kutsalAdana Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen, Adana Valiliği, Türkiye Yüzme Federasyonu, Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Yelken İhtisas ve Su Sporları Kulübü Derneğinin destekleriyle gerçekleştirilen”29 Ekim Atatürk’e ve Cumhuriyete Minnet” sloganıyla düzenlediği 1. Uluslararası Seyhan Baraj Gölü Açık Su Yüzme Yarışmalarında 19-24 yaş Kategorisinde düzenlenen yarışlarda 1. olan Hande Kutsal ”Bugünlere gelmemde emeği ve yardımı olan Ünsal Firikci Kulübü’me, başkanımız İsmail Aydemir’e, antrenörüm Bahar Firikci ve aileme teşekkür ediyorum’ dedi. Geçtiğimiz yıl düzenlenen yarışlarda da 5 km’de birinci olan Hande Kutsal hedefinin Uluslararası müsabakalarda derece almak olduğunu belirtti.

Share
383 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

isparta mutlu son masaj van mutlu son masaj sivas mutlu son masaj mugla mutlu son masaj kocaeli mutlu son masaj gaziantep mutlu son masaj