istanbul escort

logo

reklam
16 Ocak 2018

GÖKYÜZÜNDE TRAŞ

parasut (1)Adana’da daha önce müşterileri uçurumun kenarında ve nehirde kayık üzerinde tıraş eden 15 yıllık erkek kuaförü Ahmet Ocak, bir başka ilginç haberin daha konusu oldu. Ocak, bu kez yerden tam 280 metre yükseklikteki tepeye tırmanıp, ‘yamaç paraşütü’ ile kendini ve müşterisini boşluğa bıraktı. Adeta gökyüzünde süzülen Ocak, müşterisini havada tıraş etti. İki ayrı atlayışla 20 dakikada tıraşı tamamlayan Ahmet Ocak, “Farklı ve ilginç işlere imza atmak beni mutlu ediyor. Gökyüzünde kendimi daha da özgür hissettim” dedi.

SONER KAN

parasut (2)ADANA – Adana’da 15 yıldan bu yana erkek kuaförü Ahmet Ocak, yine ilginç bir haberin konusu oldu. Daha önce müşterilerini uçurumun kenarında ve nehirde kayık üzerinde tıraş eden Ocak, bu kez yerden tam 280 metrelik tepeye zorlu bir tırmanış yaptı, ardından da müşterisiyle kendisini boşluğa bırakıp, ‘yamaç paraşütü’ ile gökyüzünde süzüldü. Eline tarak ve makası alan Ocak, yerden metrelerce yükseklikte tıraş yaptı.

KAYIKTA ‘DAMAT TIRAŞI’ YAPTI

İlk olarak Mersin’in Tarsus ilçesinde yer alan, Akdeniz’i İç Anadolu Bölgesi’ne bağlayan Gülek Boğazı’na hakim bir noktada; deniz seviyesinden tam bin 650 metre yükseklikteki seyir tepesinde müşterilerini tıraş eden Ahmet Ocak, sonrasında Adana’da Seyhan Nehri’nde kayık üstünde ‘damat tıraşı’ yaptı. Damat adayı, kürek çekip kayığı nehir üstünde gezdirirken, Ocak da makas bıçağı eline alıp müşterisini hayatının en anlamlı gününe hazırladı.

ÖNCE TIRMANDI SONRA ATLADI

Genç berber, bu kez Adana’nın merkez ilçesi Çukurova’ya bağlı Kabasakal Mahallesi’nde yer alan ‘Rüzgarlı Tepe’ olarak anılan bölgede yine ilginç bir tıraş gerçekleştirdi. Önce yerden 280 metre yükseklikteki tepeye tırmanan Ocak, daha sonra müşteri ve aynı zamanda da yamaç paraşütü eğitmeni olan Ramazan Bilgin ile birlikte takımlarını kuşanıp, ‘yamaç paraşütü’ ile kendisini boşluğa bırakıp, gökyüzünde süzüldü.

GÖKYÜZÜNDE 20 DAKİKADA TIRAŞ

Ahmet Ocak, daha sonra tarak ve makası eline alıp, Bilgin’i yerden metrelerce yükseklikte tıraş etmeye başladı. Yaklaşık 10 dakika süren uçuşun ardından, ikinci kez atlayış yapan Ocak, toplamda 20 dakikalık bir zaman diliminde tıraşını tamamladı. O anlarda çekilen fotoğraf kareleriyle de ilginç bir görüntü oluşturdu. Ocak, “Müşterilerimi klasik tarzda tıraş etmek yerine ilginç ve unutulmaz anlar yaşayacağı bir ortamda tıraş etmeyi seviyorum” dedi.

parasut (3)FARKLI İŞLER YAPMAYI SEVİYORUM

Daha önce de uçurumun kenarında müşterilerini tıraş ettiğini hatırlatan Ocak, “Bu yüzden özgüvenim yerindeydi. Yerden metrelerce yükseklikte tıraş yapmak, ayrı bir deneyim ve de unutulmaz bir andı” yorumunu yaptı. 15 yıllık erkek kuaförü olduğunu anlatan Ocak, “Çok küçük yaşlardan beri çalışıyorum. Hedefim; her zaman ileriye doğru gitmek oldu. Farlı ve ilginç projelere imza atmak beni mutlu ediyor. Dağ, bayır, çayır, uçurum, nehir fark etmez. Ben her yerde mesleğimi yaparım” ifadesini kullandı.

Share
3208 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

isparta mutlu son masaj van mutlu son masaj sivas mutlu son masaj mugla mutlu son masaj kocaeli mutlu son masaj gaziantep mutlu son masaj