istanbul escort

logo

reklam
23 Aralık 2018

‘GELECEĞİ BİRLİKTE KURGULADIK’

fuar1Türkiye’de ilk defa Adana’da organize edilen ve kendi alanında tek olan; ‘1. Benim Okulum Eğitim Fuarı’nın yakınları sürüyor. 2K Fuarcılık Genel Müdürü Ayça Katlav, söz konusu fuara katılan eğitim kurumları temsilcileriyle bir araya geldi, onlara katkı ve katılımlarından dolayı birer teşekkür plaketi sundu. Katlav, “Eski köye yeni adet getirip, Adana’ya yeni bir fuar kazandırdık. Bu fuarla birlikte anne ve babalar, çocuklarının geleceğini birlikte kurgularken, onların eğitim alacağı okulları da yakından tanıma fırsatı buldu” dedi.

ADANA – Adana’da 29 Kasım-2 Aralık tarihleri arasında organize edilen; kendi alanında Türkiye’de ilk ve tek olan; ‘1. Benim Okulum Eğitim Fuarı’nın yankıları sürüyor. 4 günde yaklaşık 35 bin kişinin ziyaret ettiği fuara katılan toplam 79 eğitim kurumunun verdiği bu destek unutulmadı. 2K Fuarcılık Genel Müdürü Ayça Katlav, eğitim kurumlarının temsilcileriyle bir araya geldi; onlara katkı ve katılımlarından dolayı bir teşekkür plaketi sundu.

TÜRKİYE’DE BİR İLKİ BAŞARDIK

Seyhan Oteli’nde düzenlenen ödül töreni, aynı zamanda da bir ‘Danışma Meclisi’ne dönüştü. Plaket takdimi öncesinde ‘1. Benim Okulum Eğitim Fuarı’ her yönüyle masaya yatırıldı, artı ve eksileri tartışıldı. Fuara katılan eğitimciler, bu konudaki görüş ve düşüncelerini dile getirdi. Burada konuşan 2K Fuarcılık Genel Müdürü Ayça Katlav, alışılagelmiş fuarcılık anlayışının çok daha ötesine çıkıp, Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdiklerini hatırlattı.

fuar24 GÜNDE 35 BİN KİŞİ ZİYARET ETTİ

Katlav, “Eski köye yeni adet getirip, Adana’ya yeni bir fuar kazandırdık. Tabi ki, ilkler her zaman zor olmuştur. Ve biz bu zorlukları, Adana’nın köklü eğitim kurumlarının katkı ve destekleriyle aşmasını bildik. Bir fuar organizasyonunun da ötesinde ‘güçlü bir gelecek’ inşa etme noktasında elimizi taşın altına koyduk. Fuarı 4 günde yaklaşık 35 bin kişinin ziyaret etmesi ne kadar doğru ve güzel bir iş yaptığımızı da ortaya koydu” dedi.

GELECEĞİ BİRLİKTE KURGULADILAR

TÜYAP Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde 7 bin metrekarelik bir alanda; ‘yaşayan bir fuar’ organize ettikleri yorumunu yapan Katlav, “Fuarımızı ziyaret eden anne ve babalar, çocuklarının geleceğini birlikte kurgularken, onların eğitim alacağı okulları da yakından tanıma fırsatı buldu. Kentin köklü eğitim kurumları kendini tanıtırken, okullarımızın oluşturduğu stantlarda verilen eğitimin kalitesini de gözler önüne serildi” ifadesini kullandı.

‘GÜÇLÜ BİR GELECEK’ KURGULANDI

‘1. Benim Okulum Eğitim Fuarı’nın, güçlü bir gelecek kurgulanması noktasında geleceğin güvencesi olan çocuk ve gençlerin, hangi okulda nasıl bir eğitim alması gerektiği sorusuna da yanıt verildiğini anlatan Katlav, “Bu fuarla birlikte öğrenci-veli-öğretmen-idareci yani kısacası eğitimin tüm paydaşları tek bir çatı altında buluştu. Anne ve babalar, çocuklarının geleceğini kurgularken, fuardaki çeşitli aktivitelere de katılıp, eğlenirken öğrendi” diye konuştu.

Share
603 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

isparta mutlu son masaj van mutlu son masaj sivas mutlu son masaj mugla mutlu son masaj kocaeli mutlu son masaj gaziantep mutlu son masaj