istanbul escort

logo

reklam

ETEM ÇALIŞKAN, 90 YAŞINDA 90 ESERLE KARŞINIZDA…

etemmcaliskann (3)K.Atatürk imzasının kaligrafik çalışmasının yaratıcısı dünyaca ünlü Adanalı sanatçı 90 yaşında 90 eseriyle Adanalı sanatseverlerle buluşacak

90’da 90…

90’lık Etem Çalışkan, 90 eseriyle karşınızda…

etemmcaliskann (2)ADANA – Hocası Prof. Emin Barın ile birlikte Anıtkabir kitabelerini yazan, K.Atatürk imzasının kaligrafik çalışmasının yaratıcısı Adanalı dünyaca ünlü sanatçı Etem Çalışkan, 90 yaşında, 90 eseriyle Adanalılarla buluşuyor.

Seyhan Belediyesi Yaşar Kemal Kültür Merkezi’nde 24 Mayıs saat 18.30’da açılışı gerçekleştirilecek “90’da 90” sergisi 20 Haziran’a kadar açık kalacak.

etemmcaliskann (1)Sanatçı Çalışkan, 24 Mayıs ile 1 Haziran arasında çeşitli etkinlikler de düzenleyecek. Sergi ve etkinlikler için büyük bir ekiple özenli ve düzenli hazırlıklar yapan 90 yaşındaki Etem Çalışkan, tüm Adanalıları sergiye ve sürpriz etkinliklere davet etti. Çalışkan, “Çalışmalarımızı izlemeye gelirseniz onur duyarım” dedi.

Share
973 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

isparta mutlu son masaj van mutlu son masaj sivas mutlu son masaj mugla mutlu son masaj kocaeli mutlu son masaj gaziantep mutlu son masaj