logo

reklam
26 Eylül 2018

ENGEL ATLAMADA TSYD KUPASI VERİLECEK

tsydAdana Atlıspor Kulübü’nde Kasım ayı içerisinde Atatürk, İnönü ve TSYD Adana Şubesi Engel Atlama Yarışmaları düzenlenecek. Türkiye Spor Yazarları Derneği Adana Şube Yönetim Kurulu üyelerini ağırlayan Adana Atlıspor Kulübü Başkanı Ali Cerit, Kasım ayında önemli ve anlamlı bir organizasyona ev sahipliği yapacak olmanın heyecanını ve mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Cerit, TSYD Adana Şubesiyle ileriki aylarda farklı organizasyonlarda da bir araya gelmek istediklerini belirtti. Kulübün çalışmalarını TSYD Adana Şube Başkanı Kurtul Çakın ve yönetim kurulu üyelerine anlatan Cerit, Adana Atlıspor Kulübü’nün yüzlerce üyesiyle sportif alanda önemli işler gerçekleştirdiğini ifade etti.

TSYD Adana Şube Başkanı Kurtul Çakın da nazik davetleri nedeniyle kulüp başkanı Ali Cerit ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti. Adana Atlıspor Kulübü’ndeki davete TSYD Adana Şubesi as başkanları Hasan Hüseyin Türk, Bora Erdem, genel sekreter Hakan Köker, sayman Tevfik Dinçkalmış, yönetim kurulu üyesi İrfan İşisağ ile TSYD Adana Şubesi dernek müdürü Mehmet Önal katıldı.

Share
489 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

isparta mutlu son masaj van mutlu son masaj sivas mutlu son masaj mugla mutlu son masaj kocaeli mutlu son masaj gaziantep mutlu son masaj
mp3 indir