istanbul escort

logo

reklam

DR. MÜZEYYEN ŞEVKİN, BAŞVURUSUNU YAPTI

muzeyyensevkin2

Jeoloji Yüksek Mühendisi Dr. Müzeyyen Şevkin, aday adaylık dosyasını teslim etti

“Çözüm projelerinde gururla görev almak istiyorum”

Dr. Müzeyyen Şevkin, başvurusunu yaptı

“Aydınlık yarınlarda imzam olsun istiyorum”

ANKARA – Cumhuriyet Halk  Partisi (CHP) Adana Milletvekili aday adaylığını açıklayan Jeoloji Yüksek Mühendisi Dr. Müzeyyen Şevkin, Ankara’da başvurusunu yaptı. CHP Genel Merkezi’ne aday adaylık dosyasını teslim eden Dr. Şevkin, “Türkiye’nin aydınlık yarınlarına CHP çatısı altında Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde ben de imza atmak istiyorum” dedi.
muzeyyensevkin1

“SORUN, CHP KADROLARIYLA ÇÖZÜLÜR”
Eşi Nusret Şevkin ile birlikte CHP Genel Merkezi’ne giden Dr. Şevkin, ilkelerinden asla taviz vermeden çocukluğundan bu yana hizmet ettiği CHP’nin başta işsizlik ve yoksulluğu üreterek çözeceğini, toplumun tüm kesimlerini ilgilendiren konularda vatandaşlara derin bir rahatlama getireceğini ifade etti. Dr. Şevkin, “Halka verdiğimiz sözü yerine getirmek üzere bizim sloganımız ‘İzimiz var, sözümüz de olacak’ şeklindedir. Kadınlarımız, çocuklarımız, engellilerimiz, öğretmenlerimiz, işçimiz, memurumuz, asgari ücretlerimiz ve taşeronlarımız büyük sorunlarla karşı karşıya. Bilindiği üzere Adana başta olmak üzere Türkiye’de milyonlarca işsizimiz iş arıyor. Üniversitelerden mezun olan gençlerimiz atama sorunu yaşıyor. Onlar da işsizler ordusuna katılmak zorunda bırakılıyor. Bu sorunları çözmeye aday, iktidara talip CHP kadrolarıyla sorunların çözüleceğine inanıyorum. Ben de bu çözüm projelerinde onurla ve gururla görev almak için milletvekili aday adayı oldum” diye konuştu. Dr. Şevkin, Ankara’dan tüm Adanalı hemşehrilerine selamlarını iletti.

Share
2316 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

isparta mutlu son masaj van mutlu son masaj sivas mutlu son masaj mugla mutlu son masaj kocaeli mutlu son masaj gaziantep mutlu son masaj