istanbul escort

logo

reklam
08 Mart 2018

CHP’Lİ KADINLARDAN ÖRNEK DAVRANIŞ

chpkadinCHP İl Kadın Kolları Dünya Emekçi Kadınlar Günü Dolayısıyla Karataş Kadın Açık Ceza İnfaz Kurumunu Ziyaret etti.

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü dolayısıyla bir dizi etkinlik düzenleyen Cumhuriyet Halk Partisi İl Kadın KollarıBaşkanlığı, bu kapsamda 7 Mart Çarşamba günü Karataş Kadın Açık Ceza İnfaz Kurumunu ziyaret etti.

Cumhuriyet Halk Partisi İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Yılmaz ile birlikte ziyareti gerçekleştiren partili kadınları karşılayan Karataş Kadın Açık Ceza İnfaz Kurumu Müdürü, Adalet Bakanlığının yazılı İzni olmadığı gerekçesi ile kadın hükümlüler ile görüştürülmelerinin mümkün olmadığını belirtti. Bunun üzerine cezaevi müdürü, iki psikolog ve bir sosyal hizmet uzmanı eşliğinde hükümlü kadınların çocukları ile görüşülerek çeşitli hediyeler verildi.

Hükümlü Kadınlara Karanfiller sunuldu

Hükümlü kadınlarla görüşememenin hüznünü yaşayan Cumhuriyet Halk Partisi Kadın Kolları üyeleri hep birlikte el sallayarak dikenli tellerin, yüksek duvarların ardına sevgilerimizi sunuyoruz dedi. Hükümlü kadınlar için getirdikleri karanfilleri cezaevi görevlileri aracılığıyla kadınlara ulaştırdılar.

Share
1802 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

isparta mutlu son masaj van mutlu son masaj sivas mutlu son masaj mugla mutlu son masaj kocaeli mutlu son masaj gaziantep mutlu son masaj