istanbul escort

logo

reklam
23 Nisan 2018

CEZMİ DOĞANER: CHP’YE SAHİP ÇIKIYORUZ

cezmi doganerAvrupa Sosyal Demokrat Hareketi Başkanı Cezmi Doğaner :

“CHP’ye sahip çıkıyoruz”

HOLLANDA – Avrupa Sosyal Demokrat Hareketi Başkanı Cezmi Doğaner, Doğaner, “CHP’ye sahip çıkıyoruz. Gücümüzün ve oylarımızın bölünmesine izin vermeyeceğiz. Mücadele edenler her zaman kazanamaz, ama kazananlar her zaman mücadele etmiştir” dedi. CHP’nin dünyadaki gelişmeleri etkileyebilecek, hatta bir ölçüde yönlendirebilecek bir parti olduğuna işaret eden Doğaner, şunları söyledi:

“Türkiye’de, adaletsizlik, haksızlık ve hukuksuzluk yaşatılıyor. Özgürlükler ağır bir saldırı altındadır. 24 Haziran, salt bir seçim günü değil. Ülkenin ve rejimin yazgısı ve geleceği üzerinde, olağanüstü etkisi olacak bir karar günüdür. TBMM üyelerinin yenilenmesi  ya da partilerin  iktidar nöbetleşmesinin çok ötesinde, bir dönemeç noktası olan o gün, iç ve dış politika yönünden, rejim yönünden, hatta ülkemizin geleceği yönünden, geleceğe umutla bakabileceğimiz bir sürecin başlangıcı olacaktır. Türkiye’de güçlüklerin aşılması sosyal demokrat CHP’nin 24 Haziran seçimlerinden  başarıyla çıkmasına bağlıdır. Güçlü bir CHP tüm Türkiye’nin kazancıdır, güvencesidir. CHP’nin iktidar olması insan haklarına saygı, demokratikleşmenin hızla tamamlanması, laikliğin güvence altına alınması, ekonomik gelişmenin ve sosyal güvencenin sağlanması, iç barışın geri gelmesi, Türkiye’nin laik, demokratik, uygar dünyanın başı dik, eşit ve onurlu bir üyesi olmasıdır. Sizleri oylarınızla, CHP’ye, sola, Türkiye’nin aydınlık geleceğine, kendinizin ve çocuklarınızın esenliğine ve güvenliğine destek vermeye çağırıyoruz.”

Share
1174 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

isparta mutlu son masaj van mutlu son masaj sivas mutlu son masaj mugla mutlu son masaj kocaeli mutlu son masaj gaziantep mutlu son masaj