istanbul escort

logo

reklam
10 Mayıs 2018

BAYER’DEN 30 BİN AVRO FİNANSAL DESTEK

bayer1Küresel Care4Cattle inisiyatifi, çiftlik seviyesinde büyükbaş hayvan sağlığını iyileştirmek üzere inovatif düşünceyi desteklemek adına 30 bin Avro finansal destek sağlıyor.

Bayer, Dünya Çiftçiler Örgütü (WFO) işbirliğiyle, hayvan sağlığını geliştirme hedefli inovatif fikirleri desteklemek adına 30 bin Avro’luk Care4Cattle inisiyatifini hayata geçirdi. Hayvan sağlığının hayvanların hem fiziksel sağlığını hem de refahını ilgilendirdiğini belirten Bayer, Care4Cattle inisiyatifiyle çiftlik seviyesinde süt ve besi sığırlarının sağlığını iyileştirmek adına inovatif ve uygulama odaklı çalışan çiftlik hayvanı veterinerleri, çiftçiler ve biliminsanlarını destekleyen bir hibe sunuyor.

Bayer Hayvan Sağlığı Müdürü Dirk Ehle konu hakkında, “ Care4Cattle hayvan sağlığını iyileştirmek adına attığımız yeni ve heyecan verici bir adım ve bunun için Dünya Çiftçiler Örgütü ile işbirliği yapmaktan mutluluk duyuyoruz. Care4Cattle ile hayvancılık çalışanlarının hayvan sağlığını iyileştirme çabalarını desteklemeyi, daha inovatif bir düşünce yapısını teşvik etmeyi ve muhteşem fikirleri hayvanların yararına gerçeğe dönüştürmeye yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Hayvan Sağlığı önem verilmesi gereken bir konu” dedi.

Dünya Çiftçiler Örgütü Başkanı Theo De Jager ise, “Hayvan sağlığı, dünyada günden güne önem kazanan bir konu. Etkili uygulama ve sürdürülebilir hayvan sağlığı standartları, devamlı inovasyonun yanı sıra çiftçiler, sektör, her seviyede hükümet ve toplum arasında güçlü işbirliği gerektiriyor. Bu sebeplerden dolayı, bu projede Bayer ile birlikte çalışmaktan mutluluk duyuyoruz. Çiftlik seviyesinde sığır sağlığını iyileştirmek hayvanlara ve sonuç olarak çiftçilere fayda sağlıyor” dedi.

Care4Cattle Hakkında

Care4Cattle inisiyatifi, hayvancılık alanında çalışanlara, çiftliklerdeki süt ve besi sığırlarının sağlığını iyileştirmelerine yardım etmek adına finansal destek sağlıyor. Bayer, Dünya Çiftçiler Örgütü ve Bayer temsilcilerinin yanı sıra bağımsız hayvan sağlığı uzmanlarından oluşan jürinin seçeceği projeleri desteklemek adına ödül olarak toplamda 30 bin Avro sunuyor.

Çiftçiler, çiftlik hayvanı sahipleri, hayvan sağlığını iyileştirmek amacıyla çiftçiler ile yakından çalışan veteriner hekimler, veterinerlik veya hayvan bilimleri alanlarındaki araştırmacılar ve lisansüstü öğrenciler Care4Cattle projesine başvurabilir. Projelerin, çiftlik seviyesinde büyükbaş hayvan sağlığını iyileştirmeyi amaçlayan inovatif ve uygulama odaklı yöntemler sunmaları bekleniyor. Başvurular, 25 Haziran 2018 tarihine kadar kabul edilecektir.

Care4Cattle hibesi hakkında daha fazla bilgi almak ve başvuru yapmak için http://go.bayer.com/Care4Cattleadresini ziyaret edin.

Dünya Çiftçiler Örgütü Hakkında (WFO)

Dünya Çiftçiler Örgütü (WFO, the World Farmers Organisation), dünya genelinde gelişmiş ve gelişmekte olan ülkelerdeki çiftçilerin haklarını koruyan ve destekleyen politikalar geliştirme hedefiyle ulusal üretici ve çiftlik kooperatiflerini bir araya getirmeyi amaçlayan Çiftçiler için kurulmuş uluslararası bir örgütüdür.

Share
323 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

isparta mutlu son masaj van mutlu son masaj sivas mutlu son masaj mugla mutlu son masaj kocaeli mutlu son masaj gaziantep mutlu son masaj