istanbul escort

logo

reklam
14 Kasım 2017

BURCU VE KUBAY’IN MUTLU GÜNÜ

bankacilar dugun (4)

Adana siyasetinin aktif ve sevilen ismi Aysel Aksoy ve Hüseyin Erdur’un güzel kızları Burcu Erdur, Çevik Ailesi’nin yakışıklı oğulları Kubay Çevik ile dünyaevine girdi.

Adana Şirinpark Otel’de yapılan kına ve düğüne kent siyasetinin ve iş dünyasının önemli isimleri ile genç çiftin aileleri ve dostları katıldı.

bankacilar dugun (3)

Yıldız-Burhan Çevik çiftinin oğulları özel bir firmada yönetici olan Kubay Çevik gönlünü bankacı Burcu Erdur’a kaptırınca, çiftin aileleri de mutluluklarını muhteşem bir düğünle taçlandırdılar.

Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, CHP Adana İl Başkanı Ayhan Barut ve CHP Milletvekili Adayı Dr.Ahmet Adıgüzel bu mutlu günde Burcu-Kubay çiftini yalnız bırakmadılar.

bankacilar dugun (2)Genç çiftlerin nikah şahitliklerini yine Adana siyasetinin sevilen isimleri İbrahim Şirin ve Bekir Sıtkı Özer yaparak, Burcu ve Kubay Çevik’e mutluluklar dilediler.

bankacilar dugun (1)

Düğün oldukça coşkulu ve kalabalık geçerken, herkes geç saatlere kadar eğlendi, Burcu-Kubay Çevik çiftinin mutluluğuna ortak oldu.

Burcu-Kubay Çevik çifti düğün sonrası herkese teşekkür ederek, Maldivler’e balayı için uçtular.

Share
2578 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

isparta mutlu son masaj van mutlu son masaj sivas mutlu son masaj mugla mutlu son masaj kocaeli mutlu son masaj gaziantep mutlu son masaj