istanbul escort

logo

reklam
09 Mayıs 2018

AZİZ YILDIRIM, DELEGENİN NABZINI TUTTU

azizyildirim (5)Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Diyarbakır’da oynanacak olan; ‘Ziraat Türkiye Kupası Finali’ni fırsata çevirdi ve 4 ilden oluşan mini bir ‘Anadolu Turu’na çıktı. Yıldırım, 2-3 Haziran tarihlerinde yapılacak olan kongre öncesinde delegelerin nabzını tuttu, onlarla sohbet edip, sorun ve sıkıntılarını dinledi ve yeniden başkanlık için destek istedi.

SONER KAN

azizyildirim (4)ADANA – Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, yaklaşan kongre öncesinde mini bir ‘Anadolu Turu’na çıktı. Diyarbakır’da oynanacak olan ‘Ziraat Türkiye Kupası Finali’ nedeniyle Doğu Akdeniz’de 4 kenti kapsayan bir tura çıkan Aziz Yıldırım, kongre öncesinde delegelerin nabzını tuttu, sorun ve sıkıntılarını dinleyerek, yeniden başkanlık için kendilerinden destek istedi.

azizyildirim (3)PROJELERİNİ ANLATTI

Aziz Yıldırım’ın ilk durağı ise, Mersin oldu. Fenerbahçe Kulübü Genel Sekreteri Mahmut Uslu ile birlikte Mersin’deki kongre üyeleriyle kahvaltıda bir araya gelen Yıldırım, yönetim olarak yeni dönemde tekrar göreve gelmeleri halinde yapacakları proje ve çalışmaları delegelerle paylaştı. Yıldırım, daha sonra beraberindeki heyetle birlikte karayoluyla Adana’ya geçti ve burada düzenlenen toplantıya katıldı.

azizyildirim (2)DAHA YAPACAK ÇOK İŞ VAR

Toplantı öncesinde delegelerle bir araya gelip, onlarla ayaküstü sohbet eden Yıldırım, sorun ve sıkıntıları da dinledi. Toplantıda kendisine yöneltilen soruları da yanıtlayan Aziz Yıldırım, “Daha yapacak çok işimiz var” yorumunda bulundu. Anadolu’ya çok fazla gelmemekle eleştirilen Yıldırım, bu duruma gerekçe olarak, yaşanılan süreci ve yoğunluğu gösterdi. Yıldırım, basına kapalı gerçekleştirilen toplantının ardından karayoluyla Gaziantep ve Şanlıurfa’ya geçerek, burada da bir dizi temaslarda bulundu.
azizyildirim (1)

Share
855 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

isparta mutlu son masaj van mutlu son masaj sivas mutlu son masaj mugla mutlu son masaj kocaeli mutlu son masaj gaziantep mutlu son masaj