istanbul escort

logo

reklam

ADANA’DA ROCK COŞKUSU

roccoskusu (5)Türk Rock Müziği’nin yıldızlarının ve genç yeteneklerinin yanı sıra bu yıl kadrosuna üç başarılı Rap müzisyenini de ekleyerek (Ceza, Ezhel, Gazapizm) tam bir müzik şölenine dönüşen Çukurova Rock Festivali’nin üçüncü gününe kapanışı yapan Hayko Cepkin damgasını vurdu. Adana seyircisinin her zaman çok özel olduğunu söyleyen Hayko Cepkin; sahne şovları ve yüksek enerjisiyle alanı dolduran binlerce kişiye unutulmaz bir müzik ziyafeti çekti.

roccoskusu (1)GAZAPİZM; “ADANA BİZİM İKİNCİ EVİMİZ”

Günün açılışını üst üste yayınladığı iki albüm yayınlayan ve dinleyicilerin “umut sesli kadın” olarak tanımladığı Ezgi Aktan yaptı. Ardından sahneyi Türkçe Rap’in yeni yıldızlarından İzmir kökenli Gazapizm devraldı. Argo Orkestra ile sahne alan müzisyen Adana’yı çok seviyoruz, burası bizim ikinci evimiz” dedi.” Akustik Travma albümüyle listelerin üst sıralarında yer alan genç neslin en başarılı gruplarından Yüzyüzeyken Konuşuruz performansıyla yine büyük alkış aldı. 

roccoskusu (3)UMUT KUZEY; “YAĞMURDA ÇAMURDA FESTİVAL TERKETMEYEN SEYİRCİYE TEŞEKKÜRLER

Sahne sırası Umut Kuzey’e geldiğinde ise büyük bir coşku vardı. Organizasyonun ev sahibi Adanalı sanatçı kendi evinde sahneye çıkıyor olmaktan ayrı bir heyecan duyduğunu söyledi. Geçtiğimiz hafta ESKİFEST’teki yoğun yağışa rağmen alanı terk etmeyen seyirciye bir kez daha teşekkür ederken, Çukurova Rock Festivali’ni sahiplenen Çukurova halkına teşekkür etti. Yağmur altında sahne alan Pamela ve Zakkum’da en sevilen şarkılarını havaya aldırış etmeyen binlerce kişiyle söylerken gecenin finalini Hayko Cepkin yaptı.

Umut Kuzey önderliğinde, Milyon Yapım organizasyon tarafından, Adana Galeria Avm Çim Alan’da 10 Mayıs Perşembe günü başlayan 13 Mayıs Pazar gecesi sona erecek.

roccoskusu (2)FESTİVALDE SON GÜNÜN PROGRAMI;

13 MAYIS PAZAR

MABEL MATİZ   

PİLLİ BEBEK   

MOĞOLLAR   

PERA

EZHEL   

KURTALAN EKSPRES
KENT

Share
1224 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

isparta mutlu son masaj van mutlu son masaj sivas mutlu son masaj mugla mutlu son masaj kocaeli mutlu son masaj gaziantep mutlu son masaj