logo

reklam
11 Ekim 2018

ADANA BAROSU’NDA SEÇİM HEYECANI

adana_barosuAdana Barosu’nda 30. Dönem Olağan Genel Kurul ve Seçimi bu hafta sonu yapılacak.

İlk toplantıda yeterli çoğunluk sağlanmadığı için ikinci toplantı 13.Ekim.2018 Cumartesi günü saat 10.00’da Seyhan Oteli Seyhan Balo Salonunda  yapılacak, seçimler 14.Ekim.2018 Pazar günü saat 09.00-17.00 arasında Seyhan Oteli  Güney  Balo Salonunda yapılacaktır.

Adana Baro Başkanı Av. Veli Küçük, genel kurul için çağrı yaptı.

Av. Veli Küçük şunları söyledi: “Avukatlık Kanunu’nun 84.maddesi uyarınca, Genel Kurul Çağrısı ve Gündemi baromuzda ve baromuz çevresindeki adalet  dairelerinde 03.09.2018 tarihinden toplantı tarihine kadar asılı kalmak üzere duyurulacak ve bu duyuru Tebligat hükmünde olacaktır.

Toplantı gündemi aşağıda bildirilmekle Baro levhasına kayıtlı her Avukat, Avukatlık Kanununun 86. maddesi uyarınca genel kurul toplantısına katılmak ve oy kullanmakla yükümlüdür. Haklı bir neden olmaksızın  genel kurula katılmayan veya oy kullanmayanlara İlçe Seçim Kurulu Başkanı tarafından yıllık keseneğin üçte biri tutarında para cezası verileceği yasanın amir hükmüdür.(*) Bu nedenle; meslektaşlarımızın genel kurul toplantısına ve seçimlere katılmaları Avukatlık Kanununun 82.maddesi uyarınca önemle talep ve ilan olunur.”

Share
254 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

isparta mutlu son masaj van mutlu son masaj sivas mutlu son masaj mugla mutlu son masaj kocaeli mutlu son masaj gaziantep mutlu son masaj
mp3 indir